ЛЬВІВСЬКА Студія звукозапису «МЕЛОМАН»

НАРАЗІ МИ ПРОЕКТУЄМО НОВУ СТУДІЮ ЗВУКОЗАПИСУ ІЗ ДВОМА ОКРЕМИМИ ЧАСТКОВО АБО ПОВНІСТЮ НЕЗАЛЕЖНИМИ АКУСТИЧНИМИ ЗОНАМИ ТА ЗМІННОЮ АКУСТИКОЮ.

Студія звукозапису - це не лише хороше обладнання в Красивій кімнаті, це - місце із особливим акустичним оформленням та хорошою звукоізоляцією. Створюючи внутрішнє акустичне оформлення ми використовуємо високоякісні максимально ефективні поглинаючі матеріали та розсіюючі звукові хвилі конструкції, що в результаті дозволяє нам отримати кімнату без надмірних відбиттів та, одночасно з цим, досить живу. Дихання кімнати створюють спеціально сконструйовані дифузори. Ми можемо пишатися тим, що наша студія матиме змінну акустику, що особливо важливо для роботи над різними проектами в одній студії (як от озвучення та дублювання фільмів, запис вокалу та акустичного складу), що неодмінно призведе до неперевершеного кінцевого результату.

А тИМ ЧАСОМ ПРОПОНУЄМО ВАМ ВІДВІДАТИ НАШ ГОЛОВНИЙ ОФІС, КОТРИЙ Є КУХНЕЮ БАГАТЬОХ УСПІШНИХ ПРОЕКТІВ ТА ЦЕНТРОМ УСЬОГО ЕТАПУ ВИРОБНИЦТВА:

ЗАПИС ВОКАЛУ ТА ІНСТРУМЕНТІВ:

ЗВУКО- та ВІДЕОЗАПИС КОНЦЕРТІВ:

ВИГОТОВЛЕННЯ рекламних роликів,

ПОДКАСТІВ та аудіокниг: