Звуко- та відеозапис концертів

Ми можемо запропонувати від 2-х до 20-ти каналів (мікрофонів) одночасного запису. Мінімальна кількість мікрофонів використовується для фіксації цілісності звукової картини, натуральності виконання з одночасним збереженням акустики приміщення. При збільшенні кількості мікрофонів, ми отримуємо чіткішу звукову картину з можливістю змінювати баланс груп інструментів а також можливість детальнішого редагування накопиченого матеріалу: невеликої корекції нот та зменшення потенційних шумів, внесення змін по часовій шкалі.

Для запису класичної музики ми використовуємо такі моделі мікрофонів як: U87A та KM184 від фірми Neumann. Також ми переконані у доцільності використання пари MXL V67N при записі фортепіано та струнних.

Стосовно кількості мікрофонів - на будь-який смак: ми можемо зробити стерео запис, використавши лише два мікрофони в системі AB чи XY, таким чином зберігши картину, яку має слухач; також ми можемо використати до 20 мікрофонів при одночасному записі, зробивши звук значно детальнішим та об'ємнішим.

Міксування матеріалу відбувається на платформах MAC та PC, за потреби задіяними є хард диск рекордери від фірм Akai та Mackie. Ми однаково використовуємо як VST плагіни, так і DSP процесори від TC Electronic, не забуваючи, звісно, про зовнішні процесори типу Lexicon PCM92, TC Helicon, Finalizer 96k Plus.

Премастеринг та мастеринг виконують спеціально навчені люди - мастеринг інженери.

Стосовно технічних нюансів: ми працюємо в 96kHz/32bit та наполегливо радимо працювати саме в них. За потреби - можемо писати в 192kHz/32bit.